قیمت شیشه دودی ماشین

شیشه دودی برلیانس ( امکان نصب در محل)

قیمت شیشه دودی ماشین همراه با تنوع جنس و قیمت های متفاوت همراه با امکان نصب در محل رایگان (در محدوده )

اتومبیل شما سرمایه ارزشمندی است که می خواهید تا آنجا که ممکن است دوام داشته باشید. نصب شیشه دودی پنجره به طور حرفه ای روی وسیله نقلیه شما راهی عالی برای محافظت از سرمایه گذاری شماست. در حالی که استفاده از محافظ آفتاب شیشه جلو اتومبیل یا پارک اتومبیل در سایه می تواند به طور موقت ۱۳آسیب آفتاب را کاهش دهد ،شیشه دودی ماشین به طور مداوم جلوی آفتاب شدید را می گیرد که می تواند روکش های داخلی و رنگ پوست و وینیل را کم رنگ کند. از فضای داخلی اتومبیل در برابر ترک خوردگی و تاب خوردگی محافظت می کند تا اتومبیل شما طولانی تر به نظر برسد. شیشه دودی همچنین جلوی تابش جلو پنجره را می گیرد تا خستگی چشم از آفتاب مستقیم و چراغهای روشن شب را کاهش دهد. قیمت شیشه دودی ماشین مناسب است.

برچسب دودی شیشه چیست؟

قیمت شیشه دودی ماشین

برچسب دودی شیشه یک کاور بسیار نازک از جنس پلی اتیلن هست که می‌تواند در قسمت داخلی یا خارجی سطوح شیشه‌ای در م اشین ها و قایق‌ها یا سطوح شیشه‌ای در  ساختمان مسکونی و شرکت‌ها  و ادارات و مغازه ها نصب شود. ماده پلی اتیلن ویژگی‌هایی از جمله وضوح، قدرت کششی، مقاومت و قابلیت استفاده بر انواع متنوعی از سطوح، به این کاور میب خشد که موجب افزایش کارایی آن می‌شود.

کاربرد شیشه دودی

افزایش مقاومت شیشه
عایق حرارتی شیشه
شخصی کردن داخل ماشین
موارد امنیتی و حفاظتی ماشین
شیک شدن شیشه های ماشین

مناطق دورتر توافقی

قیمت شیشه دودی ماشین

با دودی کردن اتومبیل علاوه بر زیبایی ورکاهش دید درون اتومبیل از میزان تابش نور آفتاب کاسته می شود و به طبع عملکرد کولر اتومبیل بهتر و فشار بر روی ان در ساعات گرم روز کاهش می یابد

در خودرو  ها شیشه عقب یک تکه و بدون آسیب رساندن به گرم کن شیشه عقب انجام می گردد

همچنین آنتی یو وی و ضد خش با درصدهای مختلف و تنوع با درصد بالا می باشد

جلوگیری از آسیب آفتاب به صندلی ها و لوازم  داخلی خودرو یکی دیگر از مزایای دودی کردن خودرو  است

جلوگیری از آفتاب سوختگی و خطرات ان برای پوست  و مخصوصا برای کودکان

جلوگیری از خطر شکستن و ریز شدن شیشه و برخورد شیشه به صورت و بدن سرنشینان در صورت شکسته شدن شیشه

درصد مجاز شیشه دودی سال ۱۴۰۰

قیمت شیشه دودی ماشین

پلیس  راهنمایی رانندگی در بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌ها خود به رانندگان  اعلام کرده است؛ اگر از فاصله سه متری به تشخیص ماموران پلیس ، داخل خودرو  قابل مشاهده نباشد طبق مقررات و قانون انتظامی ، شیشه دودی غیرمجاز تلقی شده و قابل اعمال قانون هست.

وی ادامه داد: در این رابطه علاوه بر راننده خودرو  با نصابان برچسب غیرمجاز  شیشه دودی نیز از طریق ادارات نظارت بر اماکن برخورد خواهد شد؛ همچنین در مراکز تعویض پلاک نیز تا رفع کامل  برچسب شیشه دودی غیرمجاز، شماره گذاری وسیله نقلیه صورت نخواهد گرفت.

قانون راهنمایی و رانندگی در مورد شیشه دودی

طبق قوانین راهنمایی و رانندگی، شیشه خودرو باید طوری باشد که سرنشینان داخل خودرو قابل مشاهده باشد و لذا درصد مجاز شیشه دودی، بین ۴۰ تا ۳۵% مجاز است.

درصدهای مجاز:

شیشه دودی ۲۵ درصد
شیشه دودی ۳۰ درصد
شیشه دودی ۳۵درصد

شیشه دودی ۴۰درصد

بهترین مارک برچسب شیشه دودی ماشین

این محصول انواع مختلفی مارک  شیشه دودی دارد که ما برترین مارک هارو در فروشگاه سایت داریم برای مشاهده می توانید به قسمت فروشگاه ما سر بزنید .

قیمت شیشه دودی ماشین

وقتی می‌خواهیم چیزی را بخریم   باید چند عامل مهم  را در نظر بگیریم ، قیمت یکی از مهم‌ترین عامل هاست که برای تصمیم گیری بسیار تاثیرگذار است. اگر تصمیم گرفتید برچسب دودی خریداری کنید و به دنبال یافتن قیمت آن هستید تا بفهمید چقدر قرار است هزینه کنید، باید به دو نکته  مهم توجه کنید. به عبارتی هزینه لازم برای خرید برچسب دودی عمدتا با توجه به دو عامل متغییر است:

  •  کیفیت و  جنس  برچسب دودی: هر نوع از برچسب‌های دودی ویژگی‌های خاص خودشان  را دارند که تعیین کننده کیفیت و به  قیمت برچسب است. به عنوان مثال میزان آنتی uv بودن، مواد بکار رفته در ساخت برچسب و غیره . همه در قیمت نهایی تاثیر می زارند . هرچه میزان آنتی uv بودن یک برچسب بالاتر باشد، جنس آن کربنی یا سرامیکی باشد قیمت بیشتر است. برچسب‌های دودی بی کیفیت که ارزان قیمت نیز هستند به مرور زمان تغییر رنگ می‌دهند، نصب سخت‌تری دارند و در نهایت حباب دار می‌شوند و لبه‌هایشان بلند می‌شود.
  • نوع خودرو و تعداد شیشه‌های آن: نوع شیشه بکار رفته در انواع خودروها مختلف است، بعضی از شیشه ها‌ حالت محدب دارند (مثل شیشه عقب ماشین ۲۰۶) و در نتیجه نصب سخت‌تری دارند به همین دلیل هزینه لازم برای نصب برچسب دودی افزایش می‌یابد. همچنین بعضی از ماشین‌ها سطح شیشه‌ای بیش‌تری دارند که موجب بالا رفتن هزینه نصب برچسب دودی می‌شود.

فروش عمده رول شیشه دودی

برای خرید عمده انواع شیشه دودی می توانید با شماره شرکت تماس بگیرین تا کارشناسان ما شمارو راهنمایی و مشاوره بدهند.

نصب شیشه دودی در محل از خدمات ما

  • با امکان نصب در محل شما

  • نصب در محدوده رایگان

  • پرداخت پس از انجام و رضایت کامل

  • دارای گارانتی محصول